Łysienie może przytrafić się każdemu, bez względu na wiek i płeć. Także bez względu komu się ono przytrafi, jest równie problematyczne i wstydliwe. Istnieją jednak sposoby, by skutecznie jemu zaradzić. Jednym z nich jest preparat Nanogen Serum GF.

Czym jest Nanogen Serum GF?

Nanogen Serum GF to nic innego jak preparat zatrzymujący proces łysienia oraz stymulujący odrost włosów. Wyprodukowany został on w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii oraz przebadany w instytucie medycznym BIO-EC we Francji. Jest jednym z produktów linii kosmetyków Nanogen (https://www.nanogen.pl/), które umożliwiają milionom osób na całym świecie uzyskanie pięknych, gęstych włosów.

Co odróżnia Nanogen Serum GF od innych preparatów na porost włosów?

Preparat Nanogen Serum GF zawiera zestaw innowacyjnych składników zwanych Growth Factors (GF), stąd też pochodzi skrót GF w nazwie preparatu. Wpływają one na cykl życia włosa – wydłużają go w fazie anagenowej i jednocześnie skracają w fazie telogenowej. Badania przeprowadzone w instytucie medycznym BIO-EC we Francji dowiodły, że preparat Nanogen Serum GF jest o wiele bardziej skuteczny w działaniu niż Minoxidil, czyli najpopularniejszy składnik preparatów na porost włosów. Co więcej, badania dowiodły, że Serum stymuluje odrost włosów o 237% skuteczniej w porównaniu do Minoxidilu w jego największym stężeniu dopuszczonym do sprzedaży, które wynosi 5%.

Co sprawia, że preparat Nanogen jest tak skuteczny?

Firma Nanogen do produkcji Serum używa naturalnych czynników wzrostu włosa, które są o wiele bardziej skuteczne w porównaniu do sztucznych substancji chemicznych bądź ekstraktów ziołowych, które jedynie częściowo naśladują czynniki wzrostu włosa. Czynniki wykorzystywane w preparacie Nanogen są bardzo silne, działają jednakowo skutecznie u kobiet oraz mężczyzn i jednocześnie nie powodują żadnych reakcji alergicznych ani skutków ubocznych. Czynniki wzrostu włosa są pozyskiwane przez firmę Nanogen z roślin w unikalnym, opatentowanym procesie.

Jak stosować Serum Nanogen GF?

Sposób użycia preparatu jest banalnie prosty. Wystarczy za pomocą dołączonej pipety odmierzyć 1 ml środka, a następnie jego zawartość nałożyć na miejsca, gdzie znajduje się mniej włosów. Później wystarczy rozmasować substancję po skórze głowy i poczekać do jej wyschnięcia i gotowe. Serum powinno być stosowane raz dziennie o dowolnie wybranej porze. Jedno opakowanie starcza na miesiąc kuracji. Podstawowa kuracja natomiast powinna trwać minimum 3 miesiące a optymalna 6 miesięcy, jednak nie ma żadnych przeciwskazań, aby stosować preparat przez dłuższy okres.

Gdzie można kupić Serum Nanogen GF?

Preparat można zakupić na stronie polskiego dystrybutora produktu, którą znajdziemy pod adresem: https://www.nanogen.pl/product/nanogen-serum-gf-30ml,4.html. Znajdują się tam również pokazowe zdjęcia, na których można zobaczyć, jakie efekty daje kuracja Serum Nanogen GF.

5 Comments

 1. lionshair.pl 30 lipca 2021 at 09:10

  W celu zniwelowania widoczności pojawiających się przerzedzeń polecam sprawdzony przeze mnie produkt jakim jest posypka na włosy. Świetnie się sprawdza zarówno w codziennym stosowaniu jak i w podróży.

  Reply
 2. rokoko.com 30 lipca 2021 at 09:13

  Dla mnie idealnym rozwiązaniem okazała się peruka na receptę. To spora oszczędność – wydajesz raz pieniądze i masz spokój na kilka lat, nie musisz co miesiąc kupować drogich kosmetyków.

  Reply
 3. hairme 24 sierpnia 2021 at 11:06

  Ja próbowałam już wielu kosmetyków i jak dotąd nie znalazłam idealnego rozwiązania. Teraz kupuje włosy do zagęszczania, aby uzupełniać moją codzienną fryzurę.

  Reply
 4. dr trycholog 28 września 2021 at 12:48

  Jeżeli chcesz poznać najbardziej innowacyjne i skuteczne metody leczenia wypadania włosów, to już dzisiaj zapoznaj się ze szczegółami oferty gabinetów trychologicznych Dr Trycholog z Gdańska oraz Gdyni. Nasi doświadczeni specjaliści stworzyli klinikę z myślą o wszystkich osobach chcących zadbać o zdrowy i dobry wygląd swojej fryzury.

  Reply
 5. instytutcosmedic 28 września 2021 at 14:46

  Masz problem z łysieniem? A może cierpisz na łojotokowe zapalenie skóry głowy? Wejdź na stronę Instytut Cosmedic i zainteresuj się wyjątkową kliniką trychologii w Bydgoszczy. Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na kontakt z specjalistami, którzy zajmą się leczeniem wypadania włosów i skóry głowy.

  Reply

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *